łagodne leki bez recepty – jakie?

Według przeprowadzanych badań Polacy kupują bardzo dużo leków. Dotyczy to przede wszystkim leków przeciwbólowych, co nie zawsze jest korzystne dla zdrowia, jednak są środki, które warto mieć w domowej apteczce. Są to przede wszystkim leki bez recepty, a więc łatwe do zakupienia nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie apteki online cieszą się dużym powodzeniem, ponieważ pozwalają zamówić wiele różnych środków. Są to zarówno lekarstwa na przeziębienie, jak i leki przeciwbólowe na różne elementy ciała, środki pielęgnacyjne i zioła.

Blat kuchenny z jedzeniem

Autor: Herry Lawford
Źródło: http://www.flickr.com

Korzyści z zakupów w aptekach internetowych to przede wszystkim dobra cena, a często i darmowa dostawa. Zdarza się, że jest to dostawa do domu lub do apteki stacjonarnej, która sprzedaje również przez Internet. Dzięki temu korzysta się podwójnie. Poza lekami na ból głowy w aptekach internetowych bardzo dobrze sprzedają się leki (zobacz maseczka z jonami srebra) wspomagające układ pokarmowy. Szczególnie chętnie kupowany jest Hepatil. Jest to środek powszechnie znany, który sprawia, że nie trzeba męczyć się długo z problemami żołądkowymi, zwłaszcza tymi, które powodowane są przez niewłaściwą dietę.

W przypadku poważnych problemów z układem pokarmowym Hepatil może stanowić zbyt łagodny lek, jednak na co dzień stanowi bardzo dobry suplement diety wspomagający prawidłową pracę przede wszystkim wątroby. Jest to istotny organ, który działa w ciele niczym oczyszczalnia, dlatego trzeba o niego odpowiednio dbać. Niestety kiepska, bogata w tłuszcze dieta nie zawsze na to pomaga. Hepatil zawiera asparaginę i ornityny, a także cholinę, czyli trzy składniki, które działają pozytywnie na pracę układu pokarmowego oraz stan wątroby.

Rodzinny posiłek

Autor: David Amsler
Źródło: http://www.flickr.com

Najważniejszym składnikiem jest asparagina, która odtłuszcza wątrobę poprawiając nie tylko jej wygląd, ale i działanie.

Zainspirował Cię ten wątek? Wejdź na następujący link, w tamtym miejscu na pewno odnajdziesz jeszcze większą ilość faktów na wątek, który Cię interesuje.

Dzięki temu można uniknąć poważnych chorób związanych z tym organem. Dodatków Hepatil usprawnia przyjmowanie oraz wchłanianie tłuszczów bez skutków ubocznych w postaci obciążenia układu pokarmowego. Suplement może być stosowany zarówno przez dorosłych, jak i dzieci powyżej siódmego roku życia, jednak z zachowaniem odpowiednich dawek.

Dzieci powinny ograniczyć się do 1 tabletki dziennie, dorośli maksymalnie do 3. Każdą pastylkę należy popić niewielką ilością wody. Hepatil działa bardzo szybko, dzięki czemu łatwo poczuć ulgę, jednak nie wszyscy mogą z niego korzystać. Osoby, które są wrażliwe na składniki suplementu, mają problemy z nerkami lub zaburzenia trawienia na tle chorobowym, nie powinny go używać, zwłaszcza bez konsultacji z lekarzem.