Jakie tabletki przeciwbólowe powinniśmy zażywać?

Ból nie jest niczym przyjemnym, a co więcej potrafi zepsuć wszystkie nasze plany. Dlatego właśnie powinniśmy wiedzieć, jak mu przeciwdziałać, tak aby mieć pewność, że nie będziemy musieli go znosić przez większość dnia, jeżeli tylko nie mamy na to ochoty. Jednak, żeby tak było, musimy wiedzieć, jakie środki powinniśmy zażywać, tak aby mieć pewność, że zadziałają one szybko i bezbłędnie. Continue reading “Jakie tabletki przeciwbólowe powinniśmy zażywać?” »
Czytaj dalej

Sprawdzony sposób na pryszcze

W aptekach internetowych tak, jak i w stacjonarnych można zakupić wiele preparatów, chociaż w asortymencie obu zachodzą istotne różnice. Apteki online mogą sprzedawać jedynie leki dostępne bez recepty. W związku z tym poza typowymi lekami można znaleźć w nich również środki pielęgnacyjne, kosmetyki, środki dla dzieci, dla osób starszych, dla nastolatków. Często ceny takich produktów są znacznie przystępniejsze niż w aptekach stacjonarnych, a do tego objęte dodatkowymi promocjami. Wiele aptek internetowych, szczególnie dobrze sprzedaje środki na trądzik lub zwalczające trądzik młodzieńczy o...
Czytaj dalej

Czy kupno leków w sieci do dobry pomysł

W czasach ogólnodostępnego internetu zakupy w sklepach internetowych stały się bardzo powszechne - to już niemal tak popularne, jak codzienne wyjście do sklepu po bułki i mleko. Większość z nas nie ma obaw by kupić w sieci ubrania, elektronikę czy nawet jedzenie dla naszych milusińskich, jednak jedyną rzeczą, przed zakupem w internecie się wzbraniamy, są leki. Dlaczego tak jest? Co nami powoduje? Postaramy się odpowiedzieć na te nurtujące pytania w tym krótkim artykule. Continue reading “Czy kupno leków w sieci do dobry pomysł” »
Czytaj dalej