Grejpfrut – niedoceniany skarb

Jeżeli chemy być zdrowi, najważniejszą sprawą jest racjonalny i zrównoważony sposób odżywiania. Powinniśmy spożywać rozmaite produkty, tak by dostarczać do naszego organizmu wszystkie rodzaje składników odżywczych. Dobrze jest oczywiście unikać śmieciowego jedzenia, fast foodów, niezdrowych przekąsek, takich jak frytki, hamburgery czy chipsy. Continue reading “Grejpfrut – niedoceniany skarb” »
Czytaj dalej

Jak utrzymać się w dobrym zdrowiu o każdej porze?

Jedną z najbardziej pożądanych na świecie rzeczy jest… Jak myślisz, co? Oczywiście, zdrowie. Jednak najwięcej wiedzą o tym ci, którzy w jakiś sposób je stracili. Na chwilę, bądź na całe życie. Rozmawiając z tą grupą osób, okazuje się, że najbardziej żałują, że nie poświęcali sobie wystarczająco dużo czasu, na to, aby zatroszczyć się o samych siebie. Jedną z rzeczy, którą wymieniają jest to, że nie brali nigdy żadnych suplementów diety. A w końcu są one dla nas bardzo ważne! Continue reading “Jak utrzymać się w dobrym zdrowiu o każdej porze?” »
Czytaj dalej

Vigor complete – dla Ciebie, dla rodziny

Chyba każdy z nas lubi czuć się dobrze, być pełnym energii. Jesteśmy wówczas przekonani, że w naszym organizmie nie dzieje się nic złego i mamy chęć, aby działać, rozwijać się, zmieniać swoje życie. Czasem jednak zdrowie lubi płatać nam przykre figle. Nagle odczuwamy brak sił, niechęć do wszystkiego, ciągle dopadają nas infekcje. Continue reading “Vigor complete – dla Ciebie, dla rodziny” »
Czytaj dalej

Zbawienna rola wspomagająca suplementów diety

Odchudzanie od zawsze było tematem, który był owiany mitycznymi niemal stwierdzeniami, programami diet-cud, magicznymi pigułkami, dzięki którym każda z nas schudnie kilkanaście kilogramów bez zbędnego wysiłku fizycznego, aż po telepiące naszymi biodrami pasy ujędrniające. Nie okłamujmy się - kobiety zrobią (prawie) wszystko, by wyglądać lepiej, szczuplej i młodziej - niezależnie od kosztów. Continue reading “Zbawienna rola wspomagająca suplementów diety” »
Czytaj dalej