Przeziębienie – jak go uniknąć?

Mimo naszych starań, by się dobrze odżywiać, częstej aktywności fizycznej, dbania o siebie, prawidłowej diety, w życiu każdego z nas zdarzają się okresy obniżonej odporności. Często ma to miejsce zwłaszcza jesienią i zimą, a także wczesną wiosną – od października począwszy, aż na marcu i kwietniu skończywszy. Jest to związane nie tylko z gorszą pogodą, ale również z towarzyszącym nam wtedy osłabieniem, a nawet gorszym nastrojem. Continue reading “Przeziębienie – jak go uniknąć?” »
Czytaj dalej

Zadbaj o swoich dziadów i rodziców

Ludzie starsi koniecznie powinni o siebie zadbać, toteż wspomagajmy ich w tym! W życiu każdego z nas albo już nadeszła, albo nadejdzie… Co takiego? Jesień życia. Jest ona kolejnym etapem na naszej drodze, szkoda tylko, że przez wielu jest uważana za gorszą wersję rzeczywistości. Continue reading “Zadbaj o swoich dziadów i rodziców” »
Czytaj dalej

Vigor complete – dla Ciebie, dla rodziny

Chyba każdy z nas lubi czuć się dobrze, być pełnym energii. Jesteśmy wówczas przekonani, że w naszym organizmie nie dzieje się nic złego i mamy chęć, aby działać, rozwijać się, zmieniać swoje życie. Czasem jednak zdrowie lubi płatać nam przykre figle. Nagle odczuwamy brak sił, niechęć do wszystkiego, ciągle dopadają nas infekcje. Continue reading “Vigor complete – dla Ciebie, dla rodziny” »
Czytaj dalej