Jakie produkty dla dzieci powinniśmy kupować?

Jeżeli spodziewamy się dziecka, to powinniśmy na spokojnie przyjrzeć się różnym propozycjom, tak aby mieć pewność, że będziemy tutaj korzystali z tego co najlepsze i co zapewni mu odpowiedni rozwój. Dlatego właśnie dokładnie powinniśmy się przyglądać wszelkim akcesoriom, które będziemy chcieli do niego kupić, a także różnego rodzaju produktom spożywczym. Continue reading “Jakie produkty dla dzieci powinniśmy kupować?” »
Czytaj dalej

Próchnica – jak jej uniknąć?

Całkiem sporo osób boi się wizyty u dentysty. O ile odwiedziny u lekarza innej specjalizacji raczej nas nie przerażają, to u tego konkretnego już niestety często tak. Wiąże się to z bólem, ale też niejednokrotnie ze złymi doświadczeniami z przeszłości. W końcu nie wszyscy stomatolodzy mają powołanie. Niektórzy potrafią skutecznie zrazić malucha do dbania o swoje uzębienie. Niestety skutki tego bywają tragiczne. Próchnica to powszechna choroba, a próchnica powikłania przydarzają się niejednemu z nas. O ile samo zwyczajne leczenie zębów, ich borowanie jest jeszcze do przeżycia, to jeżeli będ...
Czytaj dalej

Krótki poradnik o tym, jak kąpać noworodka

Każda kochająca mama uwielbia dbać o swoje dziecko. Jego pielęgnacja w pierwszych dniach i miesiącach życia to bezpośrednie pokazanie miłości i uczucia, jakim młoda mama darzy swojego potomka. Jednocześnie, wczesna pielęgnacja noworodka sprzyja zapoczątkowaniu mocnej więzi między matką a dzieckiem. Jak więc dbać o swoje dziecko tak, aby nie wyrządzić mu nieświadomej szkody? Continue reading “Krótki poradnik o tym, jak kąpać noworodka” »
Czytaj dalej